Patırtı Erkek Ceket Modelleri 2016

Patırtı Giyim şık tasarımları ve uygun fiyatları ile dikkatleri üzerine çekiyor. İster erkek arkadaşına hediye almak için isterse erkeklerin bizzat kendileri için alabilecekleri birbirinden şık modellerini ve en uyumlu giyim için dikkat edilmesi gereken püf noktaları sizlerle paylaşacağız. Patırtı ceket modelleri hem klasik kesimlerle, hem deri tasarımları ile hem de blazer ceket modelleri ile her yaşa ve her zavke hitap ediyor. İşte ceket modası 2016 için öne çıkan bir kaç önemli nokta:

Sadece blazer ve klasik kesim değl, daha çok gençlerin tercih ettiği kot ceket modellerine farklı bir tarz katan Patırtı Ceket modellerinde kolları deri detaylı kot ceket modelleri oldukça şık durmakta. Birbirinden güzel tasarımlarda öne çıkan renk ise siyah olmakta. Siyah deri detaylı ceket modelleri için erkekler jean pantolon ve spor ayakkabı tercihinde bulunabilir. Özellikle beyaz tişörtlerle olan uyumlu giyim tarzı oldukça hoş durmaktadır.

Patırtı erkek ceket modellerinde öne çıkan bir diğer tasarım ise kadife balzer ceket modelleri. İster spor kombin, isterseniz ise klasik kombinler için kadife blazer ceket modeli oldukça doğru bir seçim olacaktır. Sizlerle paylaştığımız renk ve modeller özellikle bu sezon için trend haline gelmiş tasarımlar arasında yer almaktadır. Birbirinden şık Patırtı erkek ceket modelleri seçimini sizlere kolaylaştırmak için öne çıkan şu modelleri de paylaşmamız mantıklı olacaktır.

Bir önceki yazımız olan 2016 adL Ceket Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Bayan Ceketleri, 2016 Ceket Kombinleri ve adL Ceket hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Patırtı Erkek Ceket Modelleri 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir