Patırtı Elbise Modelleri 2021

En yeni patırtı elbise modelleri pudra renkli pileli çok şık tasarımlar

En yeni pudra renkli pileli çok şık tasarımlar

Patırtı elbise modelleri 2021 yılı için iddialı tasarımlar, hoş renkler ve şık kombinlerle sizlere her ortamda eşlik edeceğe benziyor.

  • Dantel tasarımlar
  • Pudra ve tonları renkler
  • Yırtmaç detaylar

Bu üç başlıkta özetleyeceğimiz tasarımların detaylarını galerimizde sizlerle paylaştıktan sonra en zarif kombin ipuçları için yazımıza devam edeceğiz. İşte Patırtı elbise modelleri 2021 galerimiz:

Dantel detaylar

2021 patırtı elbise modelleri için dantel işlemeler kollar ve etek kısmında hanımlar için bir hayli göz alıcı güzellikte kombin oluşturmaya yetecektir. Özellikle iddialı olmak isteyen hanımlar için mini veya midi boylarda dantel detaylarla işlenen zarif elbise modelleri 2021 yılı için oldukça cool tasarımlar oluşturmada yardımcı olacaktır.

Pudra Renk

2021 patırtı elbise modelleri için pudra renge ayrı bir başlık açmak isteriz. Hanımefendilerin akşam davetlerinde, önemli iş toplantılarında tercih edeceği elbiselerde pudra ve tonlarını tercih etmeleri naif bir duruş sergilemelerine oldukça yardımcı olacaktır.

Yırtmaç Detaylar

Patırtı elbise modelleri 2021 yılı için uzun elbise modellerinde yırtmaç detayları ile ön planda yer almakta. Uzun boylu hanımlar için özellikle ihtişam ve asilliği tam manası ile yansıtma noktasında bu tür tasarımları tercih etmeleri oldukça yerinde bir tercih olacaktır.

Sizlerle paylaştığımız Patırtı elbise modelleri 2021 galerimizde bizlerin en çok beğenisini kazanan tasarımların sizlerinde beğenisini kazanacağını düşünmekteyiz, hepinize sağlıklı ve istemodabu dolu günler dileriz.

Pin It

Patırtı Elbise Modelleri 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir