Patırtı Bayan Deri Ceket Modelleri

Hakim Yaka Deri Ceket Modelleri 2018

Hakim Yaka Modelleri 2018

Serin havalarla birlikte bayanlar gardroplarında kışlıkları ön taraflara doğru almaya ve alış verişlerini bu doğrultuda şekillendirmeye başladı. Hesaplı ve kaliteli giyim sloganı ile büyük beğeni toplayan giyim, ile 2018 yılında oldukça başarılı tasarımları moda severlerle buluşturmakta. Peki yeni sezonda ön planda olan deri ceket modelleri ve en zarif kombin seçenekleri nelerdir? Yazımızın devamında hem birbirinden güzel deri ceket modelleri hemde kombin seçeneklerini sizlerle paylaşacağız:

Siyah ve Kırmızı Deri Ceket Modelleri

2018 deri ceket modelleri için Patırtı bayan deri ceket modelleri kendisine ülkemizde geniş bir pazar bulmuş durumda. Hem uygun fiyatları hem de birbirinden farklı tasarımları ile bayanların en sevdiği tasarımları sunan Patırtı giyim için bu sezon Siyah ve Kırmızı renkli deri ceket modelleri göz alıcı güzellikte yer almakta. Sizler için bir  çok modeli inceledikten sonra derlediğimiz ve kombin detaylarına değindiğimiz görselleri şu şekilde sizlerle paylaşabiliriz:

Patırtı Bayan Deri Ceket Modelleri 2018

Deri Ceket Etek Kombinleri Hep Güzel

Deri ceket ile tercih edilecek midi veya mini boy etek kombinleri oldukça hoş durmakta. Özellikle kendi stillerini oluşturmak isteyen genç bayanlar için zarif bir ayakkabı tercihi ile bu tasarımlar oldukça şık durmakta. Şöyle ki hem boy dezavantajınızı bertaraf etmek hem de güzelliğinizi tam anlamı ile yansıtmak için bu tasarımlar oldukça uygun olacaktır.

Motorcu tarzı dediğimiz konseptte ise kot pantolon ve deri ceket kombinlerine mutlaka bir göz atmalısınız.

Hepinize İşte moda bu dolu günler dileriz, esen kalınız…

Pin It

Patırtı Bayan Deri Ceket Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir