Patırtı Abiye Modelleri 2021

En yeni patırtı abiye modelleri 2021

En yeni abiye modelleri 2021

Patırtı Abiye modelleri 2021 yılında birbirinden şık tasarımları ile dikkat çekmekte. Vücut tipinize göre tercih yapacağınız, mini boy, yırtmaçlı, kayık yaka, pullu vb. bir çok özelliği göz önünde bulundurarak paylaştığımız galeriyi inceledikten sonra, 2021 abiye modelleri için ön planda olan kombin ipuçlarını sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

En güzel Patırtı abiye modelleri 2021 galerisi:

Kayık yaka ve Kruvaze patırtı abiye modelleri

Genel olarak kayık yaka abiye modelleri için aksesuar tercihlerinde bulunmanız sizlerin zerafetine son dokunuşları yapmanıza yeterli olacaktır. Bu bağlamda şık bir çanta ve boy uzunluğunuza göre yüksek topuklu tasarımlar sizlerin oldukça şık ve modern bir kombin oluşturmasına yetecektir.

Kruvaze yaka tasarımlar ise sizleri tam bir zerafet ve asalet timsali yapmaya yetecektir. Hanımefendilerin son dönemlerde sıkça kombinlerinde yer verdiği kruvaze yaka tasarımlarda abiye modelleri de ayrıca güzel ve özel durmaktadır. Tabi ki aksesuar paylaşımını yapmanız kaydıyla. Abartı ve büyük parçalardan ziyade, minimize edilmiş süs eşyalarını parlak taşları kullanmanızı genel olarak tavsiye ederiz.

Mini ve uzun abiye modelleri

2021 patırtı abiye modelleri arasında kısa boylu hanımlar için çok şık mini boy abiye modelleri seçenekleri sizleri oldukça mutlu edebilir. Bunun yanı sıra tercih edeceğiniz uzun abiye modelleri için yırtmaçlı tasarımlar kullanmanız ve zairf stiletto ve çanta seçimlerinde bulunmanız sizleri çok cool tasarımlarla kombin yapma olanağı sağlayacaktır.

Hepinize sağlıklı ve istemodabu dolu günler dileriz…

Pin It

Patırtı Abiye Modelleri 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir