Park Bravo 2015 Elbise Modelleri

Askılı Saks Mavisi Park Bravo 2015 Elbise Modelleri

Askılı Saks Mavisi 2015

Geçtiğimiz sene birbirinden şık modellerle karşımıza çıkan ve birçok bayanın beğenisini kazanan Park Bravo, bu sene de elbiseleriyle aynı başarıyı devam ettiriyor. Elbise konusunda şıklığın, zarafetin ve kalitenin ön planda tutulduğu bir koleksiyona sahip olan Park Bravo, yeni sezona damga vuracak gibi görünüyor.

Park Bravo geniş bir renk çeşitliliği ile karşımıza çıkıyor. Siyahtan başlayarak mercana kadar uzanan renk skalası sayesinde herkesin istediği rengi bulabilmesine imkan sağlanıyor. İlk etapta son dönemin en popüler rengi olan saks mavisi renkli elbiselere değinmek gerekiyor. Saks mavisi son yıllarda bayanların çekici bir görünüm elde edebilmesi adına en çok kullandığı renk konumunda ve Park Bravo’nun kaliteli elbiseleriyle büyük bir uyum sergiliyor. Bunun yanı sıra desenli, turkuaz rengin kullanıldığı elbiselerinde sizler için güzel bir alternatif oluşturduğunu unutmamakta fayda var. Desenlerin ne derece kaliteli işlenmiş olduğunu gördüğünüzde sizlerde fark edeceksiniz.

Park Bravo 2015 elbise modelleri içerisinde belki de en fazla kullanılan renk mercan. Mercanın sakin, zarif, şık ve kaliteli bir görüntüsü var. Kolsuz elbiselerde bu tarz bir rengin kullanılması yaz mevsimi için ideal elbiselerin ortaya çıkmasını sağlıyor. Sıcak havalarda kolsuz elbiseler çok fazla tercih ediliyor ve bunu mercan rengi ürünler içerisinde seçtiğinizde elde edeceğiniz sonuçta bir o kadar kaliteli oluyor. Son olarak bordo rengin Park Bravo elbiseleri içerisinde önemli bir yere sahip olduğunu da belirtmekte fayda var. Kolsuz elbiselerde kullanılan bordo gece davetleri için biçilmiş kaftan olarak gösterilebilecek modellerin ortaya çıkmasını sağlamış durumda.

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Balo Elbise Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Balo Elbiseleri, Balo Elbiseleri ve Balo Kıyafetleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Park Bravo 2015 Elbise Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir