Oxford Ayakkabı Modelleri

Zara Oxford Ayakkabı Modelleri

Oxford Modelleri

Dışarıda vakit geçirdiğiniz zamanlarda hiç yanlış ayakkabı tercih ettiğinizi düşündünüz mü? Ya da yanlış ayakkabı tercihinin ne kadar acı verdiğini hatırlıyor musunuz? Bu sorulara cevabınız “evet” ise sizlerde ayakkabı konusunda çok çekmişsinizdir demek oluyor. Ayakkabı konusu öyle hafife alınamayacak bir mevzu yoksa biraz öncede dediğimiz gibi gününüzü size zehir etmesi çokta zor olmayacaktır. Bu yüzden sizlere tavsiyemiz her daim kaliteli ayakkabılara yönelmenizdir. Belki cebinizden biraz fazla para çıkacak ama verdiğiniz paraya değeceğini sizlerde göreceksiniz. Bu noktada da tavsiyemiz Oxford ayakkabıları olacaktır.

Oxford klasik tarzın hakimiyeti altında diyebiliriz. Klasik tarzda giyinmeyi seviyor ve ayakkabılarını da klasik görünümdeki modellerden seçiyorsanız Oxford tam da size göre aslında. İşe giderken tercih edilecek tarzda ki ayakkabıları aynı zamanda gündelik yaşamda da kullanabiliyorsunuz. Beyaz renkli modeller son dönemde bir hayli popüler diyebiliriz. Bunun yanı sıra düz tabanlık kahverengi ayakkabılara da göz atmanızda fayda olacaktır.

Oxford ayakkabı modelleri arasında birçok topuklu model de yer alıyor. Topuklu ayakkabılarda genel olarak ince topuk detayının öne çıktığını söyleyebiliriz. Aynı zamanda süet topuklu ayakkabılar gece davetlerine giderken tercih edilebilecek en doğru modellerden birisidir. Güzel bir kombinin altına süet topuklu ayakkabı ile elde edeceğiniz görüntü sizleri bile şaşırtacak boyutta olabilir.

Pin It

Oxford Ayakkabı Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir