Orta Yaş Abiye Modelleri 2016

Orta yaş bayanların sünnet annesi, akraba düğünü veya önem verdikleri bir gece organizasyonu için ilk aklına gelecek tercih abiye modelleri olmakta. En şık abiye model tasarımları nelerdir, hangi renkler tercih edilirse avantaj sağlar ve en trend yeni sezon abiye modelleri neler sizlerle ince ayrıntıları paylaşarak size en uygun abiye seçiminde yardımcı olacağız.

Orta Yaş Abiye Modelleri 2016 için kiloları ile barışık olan bayanlar için özel bir renk tercihinde bulunmayacağız, ancak kilolarını kamufle etmek isteyen bayanlar için tavsiyemiz katlı kesimlerle birlikte koyu lacivert, siyah ve pastel tonlar oldukça uygun duracaktır.

En Şık Orta Yaş Abiye Elbise Modelleri 2016 işlemeli modelleri ile birlikte tercih yapılacak bir bolero sayesinde oldukça iddialı olacaktır. Tül detayların oldukça şık durduğu tasarımların öne çıktığı modeller için iddianızı bir adım daha arttırmak için işlemeli üst kısımlar veya uçuşan kumaşların yer aldığı etek kısımlarına sahip abiye modelleri oldukça güzel duracaktır.

Orta Yaş Abiye Modelleri 2016 için önemli bir uyum gerekmektedir. Özellikle yüksek topuklara alışkın olmayan bir bayan için bu şık tamamlayıcı tasarımlar tam bir kabus olabilir. Özellikle bu noktaya dikkat etmenizi tavsiye ederiz. İşlemeli abiye tercihinde bulunan bayanlar için aynı tonlardan seçilmiş bileklik kolye gibi tamamlayıcı aksesuarları oldukça güzel duracaktır.

Birbirinden güzel orta yaş abiye modelleri 2016 için öne çıkan tasarımlardan olan tül detaylı ve zarif işlemeli modelleri mutlaka üzerinizde görmenizde büyük fayda bulunmaktadır. Koyu tonlar yerine açık renklerin oldukça şık durduğu tasarımların üzerine tıklayarak büyütüp inceleyebilirsiniz.

Pin It

Orta Yaş Abiye Modelleri 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir