Örgü Atkı Modelleri 2016

Yeni Sezon Örgü Atkı Modelleri

Yeni Sezon Örgü Atkı Modelleri

Örgü atkı modelleri 2016, birbirinden maharetli hanımların şıklık yarışına sahne oluyor. Her bayanın kendisi veya çevresindekilerin sahip olduğu örgü işlerinde renkler ve desenler oldukça şık durmakta. Kışın soğuğundan koruyan, aynı zamanda bayanların şıklıklarını tamamlayan hoş aksesuarlar olan atkı modellerini sizlerle paylaşacağız.

Örgü atkı modelleri 2016, bayanlar için uzun ve tek renklerden öne çıkan modellerini oluşturmakta. Bayanların tek renk tercihleri mavi ve yeşil tonları olurken, desenler işin içerisine girdiğinde daha çok kırmızı ve tonları ön plana çıkıyor. Maharetli hanımların tek görüşte modellerini çıkardığı birbirinden güzel bayan örgü atkı modelleri daha çok bisiklet yaka ve v yaka triko/ kazak tercihinde bulunan hanımların tercihleri arasında yer almakta.

Örgü atkı modelleri 2016, bayanların hem kaliteli hem de şık tasarımları bir yana sıcacık tutma özelliği ile dikkatleri üzerine çekiyor. Bayanlar ya kendileri örüyor ya da hatrını sayan yakınlarına ördürüyor. Öte yandan dışarıdan parası ile örgü atkı modelleri yapan bir çok bayanın olduğunu da belirtmekte fayda vardır.

Sizlerle paylaştığımız bir çok örgü atkı modeline bir göz atacak olursak:

Pin It

Örgü Atkı Modelleri 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir