Nakışlı Pantolon Modelleri 2017

En Zarif Nakışlı Pantolon Modelleri 2017

En Zarif Nakışlı Pantolon Modelleri 2017

Nakışlı bu yılın modası. Bayanların şıklık yarışında en güvendikleri kıyafetler arasında yeni sezonda nakışlı tasarımlar yer almakta. Özellikle birbirinden şık nakışlı pantolon modelleri ile kombinlerin göz alıcı güzelliğe bayanları adeta mest etmekte. Peki yılın trendi olan nakışlı pantolon modelleri nelerdir ve ne tür kombinlerle hangi konseptlerde giyinildiğinde daha şık olunur? Hep birlikte bu soruların cevaplarını bol görselli anlatımla sizlerle paylaşalım.

Büyük Markalar Nakışlı Pantolon Rekabetinde

Bir çok büyük ve kaliteli markanın nakışlı pantolon tasarımları şuan için piyasada kıyasıya rekabet içerisinde. Bu tasarımlarda öne çıkan ilk özellik ise kot pantolon üzerine gelen zarif nakışlar ile aynı tonlarda seçilecek;

Sizlerle detaylı görsel ayrıntılarını resim içerisinde paylaşmak istiyoruz. İşte nakışlı pantolon modelleri 2017 galerisi: 

Nakışlar Çok Şık

Bayanlar için pantolon ve üst giyim kombinleri biraz sade ve basitmiş gibi durabilir. En azından bazı bayanlar için bu durum böyledir. Peki bunu daha iddialı bir seçenek haline getirebilir miyiz? Tabi ki. Özellikle nakışlı modellerin tercihi bu noktada karşımıza çıkmakta. Nakışlı modelleri bayanların kendilerini daha iddialı ve şık görmek istedikleri her yerde rahatlıkla kullanılabilinir. İsterseniz sokak modası isterseniz iş toplantıları isterseniz gece davetleri… Kısacası nakışlı pantolon  modelleri ile oluşturduğunuz kombinleri her yerde kullanabilirsiniz. Spesifik olarak net bir şey duyayım kafam çok karışık diyorsanız be koksept özellikle yazlıkçılar için güzel havalarda sokak modasının vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır.

Hepinize işte moda bu diyeceğiniz günler dileriz…

Bir önceki yazımız olan Yüksek Bel Kumaş Pantolon Modelleri 2017 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Pin It

Nakışlı Pantolon Modelleri 2017

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir