Monokrom Elbise Modelleri

Siyah ve beyazı bir arada kullanmak çok etkileyici sonuçlar doğurabiliyor. Bu durum elbiselerde de geçerli ve bu sezon monokrom elbiseler sayesinde tam da sözünü ettiğimiz şıklığa ulaşabiliyorsunuz.

Monokrom elbise modelleri bu sezonun en popüler ürün grubu diyebiliriz. Monokrom beyaz ve siyahın zıtlığı, aynı zamanda da uyumu sayesinde çok başarılı modellerden oluşuyor. Özellikle diz üstü boyundaki elbiselerde gerçekten başarılı sonuçlar elde edilebiliyor. Şerit desenlerin ön plana çıktığı bu elbiseler ister gece davetleri isterseniz de çalışma hayatında kullanabileceğiniz tarzda kaliteli ürünler. Yaz sezonunu da etkisiyle birlikte artık elbiselerin büyük bölümünde kolsuz modeller tercih ediliyor. Aynı durum monokrom elbiseler için de geçerli. Kolsuz monokrom elbiselerin rahatlığı ve şıklığı size gerçekten iyi gelecektir diye düşünüyoruz.

Monokrom elbise modelleri yarım kol detaylı elbiseleri sayesinde sizlere güzel bir alternatif sunuyor. Eğer ki hem siyah ve beyazın şıklığında yararlanmak hem de yarım kol detayını asil görüntüsünden faydalanmak istiyorsanız sözünü ettiğimiz modeller tam da size göre diyebiliriz. İddialı bayanlar için de bolca model sunabileceğimiz monokrom elbiselerde yırtmaç detaylı modeller şu sıralar en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Fakat sizin tercihiniz uzun eteklerden yana olacaksa etek kısmının ağırlıklı olarak siyah ve sade olmasına, üst kısımda ise beyaza yönelmenizi öneriyoruz.

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Balo Elbise Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Balo Elbiseleri, Balo Elbiseleri ve Balo Kıyafetleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Monokrom Elbise Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir