Midi Boy Abiye Modelleri 2016

Çiçek Desenli ve Dantel İşlemeli Midi Boy Abiye Modelleri

Çiçek Desenli ve Dantel İşlemeli

Bayanların en önem verdikleri günler için en çok beğenerek giyindiği midi boy 2016 çin en trend tasarımlar ile en moda kombin tavsiyelerine birlikte göz atacağız. Özellikle iddialı ve sade bir kombin düşünen bayanlar için dantel işlemeler ve önü açık yüksek topuklu ayakkabı kombinlerinin şıklığı ile başlamak gerekli. Sokak modası için ise il olarak bahar havasını yansıtacak çiçek desenler oldukça şık durmaktadır. İşte midi boy abiye modelleri 2016 için en şık tasarımlar ve detaylar:

Midi boy abiye modelleri 2016 için iddialı bir tasarım olan kalem etek tarzı modelleri 2016 bir kaç adım öne çıkmaktadır. Sadece özel davetler için değil, en zarif iş dünyasının modası olarak öne çıkan kalem etek midi boy abiye modelleri 2016 oldukça hoş durmakta. Renk seçimi olarak  ise krem, bej gibi tonlar ile sade ve asil bir duruş, pembe ve tonları ile çok iddialı bir kombine imza atabilirsiniz.

2016 Yeni Sezon Midi Boy Abiye Modelleri

2016 Yeni Sezon Midi Boy Abiye Modelleri

midi boy abiye modelleri 2016 için daha çok genç bayanların tercihleri arasında yer alan uçuşan kumaşlı cıvıl cıvıl renk kombinleri ile göz kamaştırıcı güzellikte yer alan modeller oldukça güzel durmaktadır. Bu yılın en trend renklerini bir kez daha hatırlatırsak gece mavisi, mint yeşili, siyah ve şifon detaylı uçuşan kumaşlar oldukça zarif durmaktadır.

En Yeni 2016 Modası Midi Boy Abiye Modelleri

En Yeni 2016 Modası Midi Boy Abiye Modelleri

Midi boy abiye modelleri 2016 için öne çıkan diğer tasarımlar arasında ise desenler ve kemer detayları yer almakta. Siyah ayakkabı ve bordo, kırmızı midi boy abiye modellerinin uyumuna hassasiyet gösterdiğiniz zaman oldukça şık tasarımlar elde edebileceğinizi unutmayınız. İşte moda bu diyebileceğimiz birbirinden şık olan sizlere ilham vereceğini düşündüğümüz midi boy abiye modelleri 2016 için tasarımlara bir göz atacak olursak:

 

Pin It

Midi Boy Abiye Modelleri 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir