Liseli Genç Kız Giyim Modası 2016

Liseli Genç Kız Kombinleri

Liseli Genç Kız Kombinleri

Liseli genç kız giyim modası (9-12. sınıflarda olan genç kızlar) için en yeni trend ve kombinleri sizlerle paylaşıyoruz. Sizler için en pratik ve bir o kadar da göz alıcı güzel kombin için önerilerimizi maddeler halinde sıralıyoruz:

Liseli Gençler Rahatına Düşkün

Liseli genç kızlar sokak modasında öncelikli olarak kendi konforlarona öen veriyorlar. Bunun en tipik örneği ise şık birz bluz ile tarz bir kot pantolon modeli tercihinde bulunan liseli genç kızlar oldukça fazla sayıda olup oldukça şık durmaları olacaktır.

Liseli Kızların Zımba Detay Tutkusu

Zımbalı botlar, zımbalı gömlekler, çantalar, ceketler… kısacası zımba detaylı olan bütün kıyafet modelleri özellikle liseli gençler tarafından oldukça çok sıkı takip edilerek en sık kombinlediği modeller arasında yer almaktadır. Eğer deri tutkunuz varsa zımba detaylı kıyafetler tam size göre olacaktır.

Örgü Saçlara Dönüş

Geçmiş yıllarda sevmeyerek örülen saçlar ise yeni yılda trend halinde. En tarz liseli genç kızların özenle örülmüş saçları oldukça güzel durmakta.

Renk Tercihi

Gençliğin en çok tercihi olan siyah ve beyaz renklere ek olarak gece mavisi ve kırmızı renkleri de mutlaka denemeniz gereken kombinler arasında yer almakta.

Pin It

Liseli Genç Kız Giyim Modası 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir