Lise Mezuniyet Elbise Modelleri 2018

2018 En Güzel Mezuniyet Elbise Modelleri

2018 En Güzel Mezuniyet

Yeni Mezuniyet Elbiseleri

Liseli genç kızların kavalyeleri ile uyumlu bir tercih yapması şart. Şöyle ki tekli olarak çok şık bir tercihinde bulunsanız dahi kavalyenizle olacak bir uyumsuzluk sizlerin zerafetine gölge düşürebilir. Bunun için ilk dikkat edilmesi gereken noktalardan birisi renk uyumu. Bu noktada en asil ve risksiz tercih olarak karşımıza beyaz tasarımlar çıkmaktadır.

Dilerseniz sizler için derlediğimiz özellikle Avrupa'da büyük beğeni kazanan ve bir çok liseli gencin tercih edip mutlu olduğu tasarımları paylaşalım, sonrasında sizlerin en doğru tercihini şekillendirelim…

Genç Kızlara Renk Tavsiyeleri

Biz sizlerle bu yılın trend mezuniyet elbisesi renklerini paylaşalım, sizler ise kişisel tercihinizi yapın;

1 Pembe,

2 Saks mavisi,

3 Beyaz,

4 Siyah

ve 5 olmazsa olmazlarımız arasında olacak dikkat çekici bir renk olan Sarı…

ÖZellikle kilolarından şıkayetçi olanlar için daha koyu ve pastel tonlar öne çıkarken, mavi ve yeşil tonların zayıf genç kızlarda çok hoş durduğunu bir kez daha belirtmek isteriz.

Genellikle mini boy elbise tercihleri yeni sezonda favori iken, uzun boylu genç kızlar için maksi boy yırtmaçlı tasarımlarında bir hayli şık olacağını söyleyebiliriz.

Son bir parantez ise lüle lüle saç modelleri için açmalıyız, ister maşa isterseniz ise açık bıraktıran uzun saçlı bir yapıya sahip olun, bunu hafif makyajla abartıya götürmemenizi tavsiye ederiz.

Pin It

Lise Mezuniyet Elbise Modelleri 2018

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir