Levi’s Yaz Sezonu Modelleri

Transparan Bluz Levi's Yaz Sezonu Modelleri

Transparan Bluz Levi’s Yaz Sezonu Modelleri

Her sene olduğu gibi bu sene de çok iddialı şekilde giren ve geçtiğimiz sezonların en çok konuşulan markalarından birisi olmayı başaran Levi’s, yaz sezonuna da hızlı giriyor. Birbirinden şık ve zarif modellerden oluşan koleksiyonda genel itibariyle kadınsı bir izlenimin hakim olduğunu belirtmek gerekiyor.

Levi’s yaz sezonu modelleri geçtiğimiz sezonların en iddialı markalarından olmayı başaran Levi’s  yaz sezonunda da iddialı görünüyor. Özellikle bluzlarıyla iddiasını ortaya koyan marka, özellikle transparan ürünleriyle dikkatleri üzerine çekiyor. Askılı bluzların göğüs kısmında kullanılan fular detayı transparan yapının bu bölgede etkinliğini azalmışken bluzun geri kalanında hafif bir transparanlıktan söz edebiliriz. Eğer ki sözünü ettiğimiz tarzda kıyafetleri seven birisiyseniz Levi’s bluzlarını da çok seveceksiniz diye düşünüyoruz. Bunun yanı sıra aksesuarlı bluzlarında özellikle çalışan bayanlar tarafından çok beğenileceğinizi düşünüyoruz. Sizleri aksesuar seçme derdinden kurtaran bu modelleri incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Levi’s yaz sezonu modelleri içerisinde elbiselere de ayrı bir pencere açmak gerekiyor. Özellikle de tek omuz detaylı modellere. Nispeten asimetrik kesimlerin kullanıldığı tek omuzlu elbiselerde genellikle siyah yad a koyu tonlar tercih edilmiş durumda. Kısacası tam bir gece elbisesinden söz ediyoruz şu an. Eğer ki biraz daha gündelik yaşam için alışveriş yapacaksanız bu noktada da devreye prenses stil straplez elbiseler girecektir. Son derece sade ve zarif bir yapıda tasarlanan bu modellerin sokak modasında da ilerleyen günlerde hak ettiği yeri alacağına inanıyoruz.

Bir önceki yazımız olan 2015 Yazlık Elbise Modelleri başlıklı makalemizde Elbise, En Güzel Elbiseler ve Şık Yazlık Elbise Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Levi’s Yaz Sezonu Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir