Levi’s Bayan Kot Modelleri 2016

Bayanların jean pantolon modasına olan düşkünlüğü bu sezonda tüm hızıyla sürmekte. Jean modasının en önemli markalarından olan Levi's modelleri slim, skinny, bol paça, taşlanmış tasarımları ile çok güzel kombinler oluşturmkta. Klasik ayakkabılar , düz tabanlar ve spor ayakkabılar ile müthiş bir uyum yakalayabileceğiniz Levi's Bayan 2016 için en öne çıkanları ve püf noktaları birlite inceleyeceğiz.

Levi's Bayan Kot Modelleri 2016, yüksek topuklu ayakkabılarla feminen bir görünüş oluşturacaktır. Bunun için şifon detaylı askılı bir bluz çok şık duracaktır. Salaş bir bacis tişörtle bohem tarzına bürünen bayanlar Levi's kot pantolon modelleri ile birbirinden şık kombinler oluşturabilecekler. Bu yıl slim pantolonlar kadar İspanyol paça tarzı geniş paçalar ile yüksek topuklu ayakkabılar gerçekten çok şık durmakta. Koyu lacivert kadar, taşlanmış katlamalı paçalı Levis bayan kot pantolon modelleri de oldukça dikkat çekici güzelliktedir.

Levi's Bayan Kot Modelleri 2016, sokak modasının vazgeçilmezlerinden olan jean modası beyaz ve koyu renk kombinleri ile oldukça şık durmakta. Özellikle baskılı tişört ve koyu slim Levis kot pantolonların altına beyaz spor kombinleri çok uygun olacaktır.

Levi's Bayan Kot Modelleri 2016, sizler için derlediğimiz birbirinden güzel tasarımları için paylaşımımızı şu şekilde sizlere sunabiliriz:

Pin It

Levi’s Bayan Kot Modelleri 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir