Lee Cooper Yeni Sezon Modelleri

Kot Ceket Lee Cooper Yeni Sezon Modelleri

Kot Ceket Lee Cooper Yeni Sezon Modelleri

1950’li ve 60’lı yıllara damgasını vurmuş bir markadan söz etmek istiyoruz. O dönemin rock’n roll kültürü ile özdeşleşen bu marka aynı zamanda döneminin sokak modasını belirleyen isim olma başarısını da göstermiş. Sözünü ettiğimiz isim, tahmin etmek çok zor olmayacaktır. Lee Cooper eskiden olduğu gibi günümüzde de bayanların giyim kuşamına yön vermeye hazırlanıyor ve bunun için 2015 senesinde moda otoritelerinden tam puan almayı başarmış bir koleksiyon ile karşımıza çıkıyor. Hem yazlık hem de kışlık ürünlere yer verilen koleksiyon, yıl boyunca ihtiyaç duyacağınız tüm kıyafetlere ulaşabilmenize imkan sağlıyor.

Lee Cooper yeni sezon modelleri birbirinden zarif ürünlerin bir arada sunulduğu bir koleksiyon olmuş. İlk olarak ceketleri ele almak istiyoruz. İç kısmında tüylü kumaşlar kullanılarak daha sıcak kalmanızı sağlayacak kot ceketler, kesim olarak farklılaştırılarak oldukça iddialı ürünler haline getirilmiş durumda. Görsel anlamda gerçekten başarılı ürünlerin ortaya çıkartıldığı ceketler, 2015 senesinin sokak modasında aktif olarak kullanılacak gibi görünüyor.

Lee Cooper yeni sezon modelleri içerisinde yer alan pembe renkli kazaklar hem son derece şirin, hem de gerçekten hoş bir kombin yapabilme olanağı sağlıyor. Daha yazlık bir şeyler arayanlar için ise kolsuz gömlekleri önerebiliriz. Aynı zamanda bu tarz gömleklerde kullanılan dantel detayları sayesinde çekici bir görünüm elde edeceğinizi de unutmamalısınız.

Bir önceki yazımız olan 2015 İpekyol Modelleri başlıklı makalemizde Bluz Modelleri, Modelleri ve İpekyol hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Lee Cooper Yeni Sezon Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir