Lazer Kesim Bluz Modelleri

Kombinlerimizde her daim kendisine yer bulan bluzlar, bu sezon lazer kesim detayları sayesinde daha da iddialı görünüyor. Eğer ki bluzlardan yana iddialı giyinmeyi seviyorsanız, bu sezonun sokak modası tam da size göre diyebiliriz.

Lazer kesim bluz modelleri son dönemde popülerliğini ciddi ölçüde arttırmayı başardı. Özellikle siyah renkli bluzlarda karşımıza çıkan lazer kesimler, normale nazaran çok daha iddialı kombinler yapabilmenizi sağlıyor. Hal böyle olunca da bayanların ilgisi de her geçen gün artıyor. Şu sıralar deri bluzların sokak modasında ne denli çok tercih edildiğini biliyoruz ve işin içine lazer kesim detayları da dahil edildiğinde ortaya gerçekten etkileyici bir görünüm çıkıyor. Bunun yanı sıra siyah renkli bluzlarda göğüs ve omuz bölgesinde kullanılan lazer kesimler bluzlara farklı bir hava katmış durumda. Eğer ki normal bluzlar sizler için yeterli şıklığa sahip değilse, lazer kesimli ürünlere yönelmek çok mantıklı olacaktır.

Lazer kesim bluz modelleri içerisinde açık renkli ürünlerde yer alıyor. Fakat açık renk bluz çeşitliliğinin çok fazla olmadığını belirtmekte fayda var. Durumun bu hale gelmesinin temel sebeplerinden birisi olarak kaliteli ürün azlığını gösterebiliriz. Fakat az sayıda da olsa beyaz ve ekru renkli bluzların sizler için yeterli olacağını söyleyebiliriz. Özellikle beyaz renkli bluzlar çok zarif bir görüntüye sahip ve çalışan bayanlarca çok beğenilecektir diye düşünüyoruz.  Son olarak desenli modellerinde güzel bir alternatif oluşturduğunu belirmek gerekiyor. Siyah ve beyaz renklerin kullanıldığı desenli modelleri mutlaka incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Bir önceki yazımız olan Payetli Bluz Modelleri başlıklı makalemizde 2015 Bluz Modelleri, En Güzel Bluzlar ve Payetli Bluz hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Lazer Kesim Bluz Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir