Lacivert Etek Kombinleri

Başarılı Lacivert Etek Kombinleri

Başarılı Lacivert Etek Kombinleri

Bayanların gündelik yaşamda sıklıkla tercih ettikleri ürünler arasında etekleri ilk sıraya yerleştirebiliriz. Görsel açıdan daha kadınsı bir görüntünün ortaya çıkmasına olanak sağlıyor olması eteklerin günümüzde bu denli fazla tercih edilmesinde ilk faktörlerden birisidir. Fakat, seçtiğiniz etek ne kadar güzel olursa olsun bunu doğru bir kombin içerisine dahil edemezseniz elde edeceğiniz sonuç başarılı olmaktan çok uzak olacaktır. Bu yüzden de eteklerin kombinlerine önem vermeli ve doğru tercihlerde bulunmalısınız. Son dönemde renk bakımından lacivertin biraz daha öne çıktığını görüyoruz. Lacivert eteklerin kombini noktasında da kafalarda bazı soru işaretleri olduğunu belirtmeliyiz.

Lacivert etek kombinleri konusunda aslında alternatiflerinizin bir hayli fazla olduğunu söyleyebiliriz. Bu kombinler arasında en çok karşılaştığımız tercihler ise lacivert etek üzerine beyaz bluz, tişört ya da gömlektir. Bu noktada iki önemli unsur söz konusu. ilki beyaz bir üst tercih ettiğiniz için dikkatin etekte yoğunlaşacak olması ve bu yüzden de eteğin üzerindeki görsel detayların şıklığıdır. Diğer önemli nokta ise üzerinize giyeceğiniz beyaz ürünün çok sönük ya da çok sade olmamasıdır denilebilir.

Lacivert etek kombinleri içinde etek tercihinizi puantiyeli modellerden yaka kullanarak daha başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Biraz önceki gibi lacivert ve beyaz kombini yaparken eteğinizi beyaz puantiyeli olması daha şık ve zarif bir görüntünün ortaya çıkmasını sağlayacaktır.

Bir önceki yazımız olan Yeni Kalem Etek Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Pin It

Lacivert Etek Kombinleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir