Kot Yelek Modelleri 2015

Kot Yelek Modelleri 2015

Kot Yelek Modelleri 2015

Yaz ve kış her mevsim bayanların gözdesi olan kot yelekler… Yeni sezon kot yelek modası dünya çapında yıldızlardan başlayarak, sokak modasına damgasını vurmuş durumda. Önceleri sadece kot lbise kombinlerinde tercih edilen kot yelekler yeni trendlerle birlikte çeşitli kombinlerle karşımıza çıkmakta. Modanın her zaman şık ve farklı bir havasını elinde tutan kot yelek modelleri oldukça zarif ve şık kombinler için vazgeçilmezler olmaya devam etmekte.

Kot yelek modelleri 2015, mini ve midi eteklerle bir bütünlük oluşturmuş durumda. Üst giysi olarak beyaz bluz kullanıldığında oldukça hoş olan kot yelek kombinleri için, yüksek veya ayakkabı tercihi oldukça hoş durmakta. En tarz kot yelek modelleri olarak karşımıza zımbalı kot yelek modelleri ve taş süslemeli kot yelek modelleri çıkmakta.

Kot yelek modelleri 2015, çok eski ve köklü olan kot pantolon kombinlerinden taviz vermemişe benziyor. Özellikle sokak modasında en trend kombinler olmaya devam eden kot yelek v ekot pantolon kombinleri için tavsiyemiz spor tarz bir ayakkabı. İşleli ve düz kot yelek modelleri ile oldukça farklı kombinler oluşturabilen hanımlar, kot yelek modellerine her yıl olduğu gibi bu yılda bayağa özen göstermekte.

İşte birbirinden güzel kot yelek modelleri ve kombinleri:

Pin It

Kot Yelek Modelleri 2015

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir