Kot Şort Modelleri 2016

En Güzel Yırtık  Kot Şort Modelleri 2016

En Güzel Yırtık Kot Şort Modelleri 2016

En moda kot şort modelleri nelerdir, en basit bir kot pantolondan nasıl bir kot şort modeli tasarlayabilirsiniz bunun için sizlere yardımcı olacağız.

Özellikle paça kısımları eskimiş olan kot pantolonlarınızı atmak yerine kolay bir şekilde istediğiniz boyla bir kot şorta dönüştürmeniz elinizde.

Yapmanız gereken istediğiniz boyu ayarlayarak düzgün bir şekilde kot pantolonunuzu kesmeniz olacaktır. Eğer düz bir kesme isterseniz istediğinizde daha uzun bir ölçüm yaptıktan sonra görselde ki gibi katlayarak şık kot şortlar elde edebilirsiniz. Yandan aynı tonlarda isterseniz dikerek sağlamlaştırarak giyebileceğiniz şık kot şort modelleri elde etmek emin olun hiç o kadar zor olmayacak. En moda kot şort modellerine yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

Yeni Sezon Yırtık ve Püsküllü Kot Şort Modelleri

2016 yazı için en trend kot şort modelleri için öne çıkan başlıca tasarımlar püsküllü ve yırtık kot şort modelleri olmakta. sizler için derlediğimiz en tarz kot şort modelleri 2016 görselleri için öne çıkan tasarımların ayrıntılı görselleri için ilgili görselin üzerine tıklamanız yeterli olacaktır.

Pin It

Kot Şort Modelleri 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir