Kollu Abiye Modelleri

Gösterişli Kollu Abiye Modelleri

Gösterişli Kollu

Bayanların özel davetlere giderken kullandığı ürünlerden bir tanesi olarak karşımıza çıkan abiyeler son derece gösterişli yapıları ile dikkatleri üzerine toplama noktasında oldukça başarılı ürünlerden bir tanesidir. Özel anlam ifade eden günlerde kullanıldığı için görüntü olarak özen gösterilmiş ürünlerdir ve bayanların da isteklerine karşılık verebiliyor olması en büyük artılarından bir tanesidir. Son dönemde abiyeler konusunda istek ve arzular biraz daha farklı bir yöne doğru kaymaktadır. Bundan önceki dönemlere baktığımızda ağırlıklı olarak talep edilen modellerin askılı ya da straplez abiyeler olduğunu görebiliyoruz. Fakat yavaş yavaş ilginin kollu abiye modellerine doğru kaydığını söylememiz gerekiyor.

Kollu abiye modelleri içerisinde ilk olarak dikkat çeken ürünler kol kısmında dantel detayların kullanıldığı modellerdir. Bu modellerdeki dantel detayları kıyafetinizdeki ilgiyi daha çok üst bölüme ve kollara kaydıracak ve şıklığınızın anahtarı olarak gene bu bölgeler ön plana çıkacaktır. Eğer ki bel kısmında problem yaşıyor ya da vücudunuzun alt kısmından memnun değilseniz ilginin üst bölgede olması sizlerinde isteyeceği bir durum olacaktır.

Kollu abiye modelleri arasında ön plana çıkmayı başaran bir diğer model ise uzun etekli fakat derin bir bacak yırtmacına sahip ürünlerdir. Bacak boyuna güvenen bayanlar için önerebileceğimiz bu modeller sayesinde son derece şık bir görüntüye bürünmek mümkün olacak ve hayalini kurduğunuz görselliğe ulaşabileceksiniz.

Pin It

Kollu Abiye Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir