Kolları Güpürlü Abiye Modelleri 2016

2016 Siyah Renkli Kolları Güpürlü Abiye Modelleri

2016 Siyah Renkli Kolları Güpürlü

Bayanlar için birbirinden göz alıcı kombinlerin vazgeçilmezi olan abiye modelleri oldukça asil duruşlu ve zarif bir kıyafet tercihi olarak tercihlerimizin ilk sırasında yer almakta. Kolları güpürlü yılı için bir hayli gözde seçeneklerden olup doğru bir renk seçimi ve kombin ile sizi gecenin en şık bayanları arasında olmaya yetecektir.

Peki 2016 yılı için kolları olarak öne çıkan renkler ve kombin seçenekleri nelerdir?

Özellikle en mutlu günlerde her ne kadar karalar bürünmeyin denilse de siyahın zerafetinin bilhassa önemli organizasyonlarda güpür kollu tasarımlarla öne çıktığını belirtmeliyiz. Eğlence ortamlarında siyahı çok kasvetli bulanlar için ise pambe ve mavi  tonlar bu yılın en trend rekleri arasında yer almaktadır.

Kolları Güpürlü Abiye Modelleri 2016 tercihlerinde renk seçimi kadar tasarımda oldukça önemlidir. Bu tür abiye modelleri arasında eğer vücut tipiniz müsaitse balık etekli abiye tasaırmlarını tavsiye ederiz. Yani özellikle basen bölgenizde kilo şikayetiniz yoksa bu tür tasarımlar oldukça üzerinizde şık duracaktır. Ayrıca güpür kollu abiyelerin zerafetini bir tık daha fazla yansıtacaktır. Sizler için derlediğimiz en şık abiye modellerine bir göz atacak olursak en dikkat çeken ve en iddialı kombinler arasında yer alan, salaş örgülü saçlar, dağınık ve bukleleli saçlarla, yüksek ince topuklu ayakkabılara eşlik eden koyu tonlarda önden açılır çanta modellerinin görsellerini şu şekilde paylaşabiliriz:

 

Pin It

Kolları Güpürlü Abiye Modelleri 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir