Kışlık Kot Ceket Modelleri Levi’s 2016/2017

Yeni Sezon En Güzel Levis Kot Ceket Modelleri 2017

Yeni Sezon En Güzel Levis Kot Ceket Modelleri 2016/2017

Özellikle gençlerin en çok tercih ettiği kot ceket modelleri ve birbirinden zarif kombinleri için en trend tasarımları sizlerle paylaşacağız. Ülkemizde oldukça popüler olan Levi’s modelleri ile siz değerli okurlarımıza en tarz kombin önerileri sunacağız. Bu yıl kışla birlikte sokak modasında özellikle kot ceket modellerinin rüzgarları esiyor.

Denim ceket modelleri denildiğinde Dünya markası olan Levi’s tasarımlarında bu yıl desenli ve içi kürklü olan tasarımlar büyük ılgi görüyor. Jean pantolon veya jean etek modelleri ile oldukça uyumlu olacak kot ceket modeli içerisine V yaka, kayık yaka bir kazak modeli tercihi oldukça zarif duracaktır. Bu noktada tercihleriniz arasında spor tarz ayakkabı kullanmanızı öneririz.

Levi’s kot ceketleri arasında metal düğme detayları ile birlikte beyaz renkli triko modellerine beyaz renkli spor ayakkabı tasarımları tercihi oldukça uygun olacaktır.

Denim Her Sezon Sokak Modasının Yıldızı

Kot modası sokak modasının özellikle sonbahar dönemlerinde vazgeçilmez trendleri arasında yer almakta. Özellikle 20’li 30’lu yaşlarında olupta denim modasına ayak uydurmayan bayanlar ilerleyen zamanlarda bunu telafi edebilmek adına çok daha detaylı ve iddialı kot ceket kombinleri tercih etmekte. Bu iddilarını ise zarif bir stiletto ve mini denim etek seçimi ile kanıtlamaktadır.

Bir önceki yazımız olan Kısa Kollu Bayan Ceket Modelleri 2016 başlıklı makalemizde Bayan Ceket Modası, Kısa Kollu Ceket 2016 ve Yeni Sezon Kısa Kollu Ceket hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Kışlık Kot Ceket Modelleri Levi’s 2016/2017

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir