Kışlık Abiye Modelleri

Abiyeler bayanların giymekten en çok keyif aldığı kıyafetlerden birisidir. Abiyelerin gösterişli yapısı ve özel günlerde giyilebilecek kadar şık ürünler olması bayanların abiyelere olan aşkının temelinde yatan sebeplerdir. Kış aylarının kapıya dayanmış olduğunu dikkate alırsak kışlık abiyeler arasında seçimde bulunmak önümüzdeki aylarda katılacağımız düğün ya da özel davetler gibi organizasyonlarda işimizi kolaylaştıracaktır. Kışlık abiyelerin normal abiye modellerinden en büyük farkı, kullanılan kumaş ve renk olarak özetlenebilir. Soğuk bir günde giyilecek olan kıyafetin kumaşı sizlere yeterli korumayı sağlamalı ve kış mevsiminin trend renkleri ile bezenmiş olmalıdır. Aksi halde şıklıktan söz etmek mümkün olmayacaktır.

Kışlık abiye modelleri dantelli abiyelerin hakimiyeti altında diyebiliriz. Kafanızı nereye çevirirseniz çevirin mutlaka dantel detaylı kışlık abiyeler ile karşılaşacaksınız. Dantel detaylarının bayanlara ne denli çok yakıştığını biliyoruz. Abiyelerinde bayanlar için ideal bir ürün olduğunu hesaba katınca ortaya çıkacak olan görüntünün kötü olmasını beklemek hata olacaktır. Bu noktada kışlık abiyelerde dantel detaylı ürünlerin lacivert ya da gece mavisi gibi koyu tonlarda seçilmesi gerektiğini de eklememiz gerekiyor.

Kışlık abiye modelleri içinde bir diğer popüler ürün ise tül detaylı abiyelerdir. Tül detaylarının dekolteler üzerinde kullanılması ile gizemli ve çekici sonuçlar elde etmek mümkün olabiliyor. Bu yüzden de bayanların tül detaylı kışlık abiyelere yöneleceğini söylemek çokta yanlış olmayacaktır.

Bir önceki yazımız olan Petrol Yeşili Abiye Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Pin It

Kışlık Abiye Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir