Kırmızı Etek Kombinleri

Hanımların hem günlük giyimde hem de en özel davetlerde çoğunlukla başvurdukları giyim ürünleri arasında etekler yer almaktadır. Hanımların kendilerine has bir kıyafeti olan eteklerde renk seçimi ve buna bağlı olarak şık bir kombin tasarımı oldukça hoş duracaktır. Burada öne çıkan etek renklerinden biriside kuşkusuz kırmızıdır. Bayanların en sevdiği ve sıklıkla başvurduğu kırmızı etek modelleri ile oluşturulacak kombin için öne çıkan alternatifleri şu şekilde sıralayabiliriz:

Kırmızı etek kombinleri konusunda seçim için ilk renk uyumu kuşkusuz olarak beyaz tasarımlar olarak öne çıkmakta. Özellikle zarif bir beyaz bluz veya beyaz bir tercihi ile oldukça iddialı kombinler öne çıkmaktadır. Bu yılın en trend kombinleri arasında sizlere pileli midi boy kırmızı etek ve beyaz bir gömlek seçeneğini denemenizi tavsiye ederiz. Özellikle beyaz gibi sade ve şık renkler kırmızı etek tasarımınızı oldukça öne çıkaracaktır.

Kırmızı etek kombinleri için özellikle şık duran bir diğer tasarım ise siyah üst kısımlardır.

Kısa boylu bayanların yüksek topuklar tercihi ve kilolu bayanlar için bol kesim siyah üst kombinleri tercihinizde sizlere yardımcı olacak püf noktalar arasında yer almaktadır.

Pin It

Kırmızı Etek Kombinleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir