Kimono Modelleri 2016

En Güzel Kimono Modelleri 2016

En Güzel 2016

Bayanların günü gününe takip ettiği sokak modasının vazgeçilmezlerinden olan Kimono modelleri yeni yılda birbirinden şık ve özel tasarımları ile dikkat çekici. Uzak doğu denildiğinde ilk akla gelen yöresel kıyafetlerden olan Kimono tercihi bayanların şıklığına ve zerafetine bir bütünlük katmakta. Ülkemizde özellikle sokak modasında büyük rol oynayan Kimono modellerine birlikte bir göz atacak olursak:

   Kimono Modelleri 2016 genç bayanalar için rengarenk ve desenleri ile çok şirin gözükmekte. Bayanlar için ilk kombin seçeneğinde püsküllü ve çiçek desenli tasarımlar göze çarpmakta. En şık tasarımlardan olan desenli modeller an itibari ile ülkemizde sokak modasının en trend kıyafetleri arasında yer almanew Balance, Adida, Puma gibi çeşitli alternatiflerinizin olduğunu vurgulamakta fayda bulunmaktadır.

Kimono Modelleri 2016 kombinleri için çok basit bir kurak söylemek gerekirse, hava ısındıkça renk tonu tercihinizi açıklardan yana kullanmanız yönünde olacaktır. Bahar ve yaz mevsimlerinde ise kuşkusuz çiçek desenleri ile çok şık durabilirsiniz. Ayrıca püsküllü Kimono modelleri için kısa tercihi de çok uygun duracaktır. Son olarak geçen yıl olduğu gibi bu yılda Kimon denildiğinde ilk akla gelen renk tonu taba olarak karşımıza çıkmakta. İşte birbirinden şık sizlere ilham verecek olacak Kimono Modelleri 2016 için öne çıkan kombin görselleri:

Pin It

Kimono Modelleri 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir