İstanbul’da Lazer Epilasyon Fiyatları 2015

 Art Bella  Beauty Center

Lazer Epilasyon

İstanbul'da çok sayıda güzellik merkezi ve çok farklı fiyatalar bulunmaktadır. Bayanların en dikkat etmesi gereken nokta ise sağlık koşullarından uzak ve uzman olmayan ‘merdiven altı' olarak nitelendirilen yerlerden uzak durması. Peki bu yerler ve fiyatlar nasıl?

Seans olarak tüm vücut 300- 600 TL arası bir fiyat olmakla birlikte kampanya dahilinde bu fiyatlar biraz aşağı çekilmektedir. Örneğin işin uzmanlarından olan Art Bella  Beauty Center kampanyalı fiyatlardan lazer (Tüm vücut 260 TL) epilasyon yapmakta. Hem sağlık ve kalite hem de ucuz lazer epilasyon yaptırmak isteyenler için tam aradıkları fırsat. Bir çok müşteriden olumlu dönüş alan Art Bella adres ve randevu bilgileri ise Güzellik Uzmanı  Gülay Hanım: İletişim bilgileri: 0505 118 47 46 ve 0212 218 4746 . Adres: Aytekin Kotil Cad. Sarmaşık Apt. No:35/A Şişli/İstanbul(Cevahir AVM arka otopark karşısı) Ayrıca kalıcı makyaj, gelin, nişan vb. bütün makyajlar içinde iletişime geçebileceğinizi unutmayınız.

Neler Dikkat Edilmeli

Lazer epilasyon başlı başına bir operasyon olup, uzman kişilerce yapıldığında çok rahat bir süreç olup, uzman olmayan kişilerce ise kabusa dçnüşebilir. Lazer epilasyon fiyatları bakılacak bir öncelikken bir de lazer epilasyon yaptıracağınız kişinin uzman olması, güzellik salonunun yeterli belgelere sahip olmasına dikkat etmelisiniz.

Güzel ve bakımlı olmak her bayanın hakkıdır fakat bunu yaparken sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

İstanbul'da Ucuz Lazer Epilasyon

İstanbul'da Ucuz Lazer Epilasyon

Pin It

İstanbul’da Lazer Epilasyon Fiyatları 2015

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir