İspanyol Kol Elbise Modelleri 2016

Yeni trend İspanyol kol elbise modelleri 2016 arasında en moda tasarımları sizlerle paylaşıyoruz… Bayanların moda dünyasında en spesifik tasarımları arasında yer alan İspanyol paça pantolon kadar ünlü olan İspanyol kol elbise tasarımları için en can alıcı tasarımlarda öne etek ucu işlemeler, farklı desenler ve iplikli kemer detaylar öne çıkmakta.

İspanyol Kol Desenli Elbise Modelleri 2016 için en baharla birlikte açık renkler olmakla birlikte siyahın asaleti her sezon kendini hissettirmekte. Peki siyah İspanyol kol tasarımlar için öne çıkanlar neler?

Siyahın asaleti İspanyol kolla birleştiğinde ilk olarak tül detaylar ve iddialı güpürlerle ölçülü dekolteler kendini gösteriyor. Özellikle simsiyah bir kombin isteyenler için küçük parlak broşlar kullanmak ayrı bir güzellik olacaktır.

İspanyol Kol Elbiseler 2016 için mini veya midi tasarımlara en çok uygun olan ise yüksek topuklu çizme modelleri olmakta. İşte öne çıkan diğer İspanyol Kol Elbiseler 2016 görselleri ve kombin ipuçları:

İspanyol kol elbise tasarımlarda öne çıkan desenler beyaz üzerine koyu tonlar olmakta. Özellikle sırt dekolteli tasarımlarda önemli organizasyonlarda boy gösteren bayanlar için bu noktada yüksek ince topuklu ayakkabılar ve işlemeli çanta modelleri öne çıkmakta.

İspanyol tarz kıyafet severler için diğer yazılarımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Pin It

İspanyol Kol Elbise Modelleri 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir