İspanyol Kol Bluz Modelleri 2016

İspanyol kol elbise, gömlek gibi bayanların severek kombinlerinde yer verdiği tasarımlar kadar iddialı olan hatta 2016 yılının en trend tasarımları olan İspanyol kol bluz modelleri bir hayli ses getirdi. Bayanların kendilerine has, spesifik imajları için oldukça güzel bir seçenek olacak İspanyol kol bluz tasarımları baharla birlikte desenlerle ve beyaz renklerle kendine has bir yer tutmakta. Özellikle sıcak havalarla birlikte bayanların kombinlerinde yer verdiği şık ispanyol kol bluz tasarımlar için detaylı kombin ipuçlarına bir örnek verelim:

İspanyol Kol Bluz Modelleri 2016 için bahar ayları ile birlikte çiçek desenli tasarımlar bir tık öne çıkmakta.

İspanyol Kol Bluz Modelleri 2016 için desenli bluzlara kombin olarak renkli seçenekleri seçimi bayanların iddiasını arttırmakta. Özellikle kot pantolon ve spor bir hayli zarif durmakta. Bayanların gardroplarında bu yılın trendi olan tasarımlara geniş yer ayırmasında oldukça haklı durmakta. Renkli pantolon ve midi ile birlikte şık duran İspanyol kol bluz kombinleri için ayrıntılı görselleri yazımızın en sonunda bulabileceksiniz.

Yeni trend İspanyol kol bluz modelleri arasında beyaz rengin dominantlığı yer alıyor. Marka olarak aynı İspanyol gömlek modellerinda olan Pretty Mark kendisinden yine söz ettirmekte. İşte birbirinden güzel İspanyol kol bluz modelleri:

Pin It

İspanyol Kol Bluz Modelleri 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir