İpekyol Trençkot Modelleri 2016/2017

Kışlık En Güzel İpekyol Trençkot Modelleri 2016/2017

Kışlık En Güzel İpekyol Trençkot Modelleri 2016/2017

Kendi çizgisini yansıtmak isteyen, tarz sahibi bayanların sonbahar/ kış sezonunda kombinlerinde mutlaka yer verdiği tasarımlardan olan trençkot modelleri bir de kaliteli çizgisi ile tanınmış İpekyol markası ile buluştuğunda ortaya bayanların hayır diyemeyeceği şıklık çıkmakta.

İpekyol trençkot modelleri 2016/2017 özellikle genç bayanların şıklık yarışında bir adım öne geçmesini sağlayan sihirli bir rol üstlenmekte. Özelliklegöz alıcı renkleri ve kuşak detayları ile dikkatleri üzerine toplayan bu tasarımlar için en güzel kombin önerilerini görsellerden sonra sizlerle paylaşacağız:

İpekyol Kaban Modelleri 2016/2017 kot pantolon ve spor kesim gömlek modelleri ile oldukça iddialı durmakta. Bir bayan için iddialı kombin oluşturmak denildiğinde ise kuşkusuz ince, yüksek topuklu zarif ayakkabılar vazgeçilmezler arasında yer alır. Bu noktada koyu tonlardan seçilen bir kombin için kırmızı, mavi renk gibi şık ayakkabı modelleri tercihi oldukça güzel duracaktır. Önemli olan ise dar paça pantolon üzerine seçilecek dar kesim gömlek veya balıkçı yaka açık renkli kazak modelleridir. Özellikle sokak modasında kot ve balıkçı yaka kazak modelleri trend halindeyken, iş toplantıları veya gece davetleri için beyaz renkli şık bir dar kesim gömlek tercihi hoş olacaktır.

İpekyol Kaban Modelleri 2016/2017, için favori kombin önerimiz ise kırmızı trençkot içine beyaz gömlek ve saks mavisi dar paça pantolon. Ayakkabı olarak ise zaten üste belirttiğimiz görüşümüz geçerliliğini korumakta.

Pin It

İpekyol Trençkot Modelleri 2016/2017

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir