İpekyol Mont Modelleri 2017

Bordo Renkli Çok Zarif İpekyol Şişme Mont Modelleri 2016/ 2017

Bordo Renkli Çok Zarif İpekyol Şişme Mont Modelleri 2016/ 2017

2016/2017 kışlık modelleri bayanların ilgisini çekmeye çoktan başladı. Günlük olarak spor tazr için sokak modasının vazgeçilmezlerinden olan mont modelleri içinde İpekyol markası öne çıkmakta. Birbirinden güzel mont modelleri arasında bayanların tercih yapabilmesi için birazda kendi çizgilerinde yer alan kombin seçeneklerine göz atmalarında fayda olacaktır.

İpekyol Şişme Mont Modelleri Oldukça Spor

Sokak modasında genç bayanlar için parlak, siyah renkli mont modelleri altına tercih edilecek dar paça jean modeli, yarım bot kombini oldukça şık olacaktır.

Bayanların degaje yaka veya balıkçı yaka kazak modelleri ile birlikte oldukça şık duracağı modelleri tercih etmeleri onları oldukça şık ve zarif gösterecektir.

Kemerli ve Kapşonlu Şişme Mont Modelleri

Bayanların daha gösterişli kombinlerde ilk olarak suni kürk detaylı kapşonlara başvurmaları oldukça yerinde olacaktır. Toprak tonlarında olacak bir kapşon detayı bayanları soğuktan koruyacağı gibi bohem tarzı seven bayanlar için yeni trendlerden de olacaktır.

Birde uzun, kemer detaylı şişme mont modelleri ile birlikte tercih edilecek çizme modellerinin oldukça revaçta olduğunu bayanlara duyurmalıyız.

Özetleyecek olursak, şişme mont modelleri ile birlikte tercih edeceğiniz kot pantolon ve yarım bot modelleri için en moda üst tercihi ise boğazlı triko veya kazak tercihleri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Pin It

İpekyol Mont Modelleri 2017

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir