İpekyol Kaban Modelleri 2016/2017

Kışlık Yeni Sezon İpekyol Kaban Modelleri 2016/2017

Kışlık Yeni Sezon İpekyol Kaban Modelleri 2016/2017

Kışın soğuğundan korunmak, aynı zamanda da şıklıklarından ödün vermek istemeyen bayanlar için en zarif kaban modelleri ile İpekyol büyük ilgi görüyor. En yeni İpekyol kaban modelleri 2016/2017 sezonunda kalitesi ve şık tasarımları ile bayanların yine en çok tercih ettiği markalar arasında olmaya devam ediyor.

İpekyol Kaban Modelleri 2016/2017 sezonunda göz alıcı güzellikte olmak isteyen hanımlar için ekose desenli şal yaka zarif kaban tarzı ile büyük kolaylık sağlamakta. Özellikle sokak modası için bayanlara tercihimiz İpekyol püsküllü kaban modelleri olarak sunulmaktadır. Sizlerle birbirinden zarif İpekyol kaban görsellerinden sonra en güzel kombin seçeneklerinde nelere dikkat edilmesi gerekliliği ile ilgili ayrıntıları paylaşmaya devam edeceğiz:

İpekyol Kaban Modelleri 2016/2017 en gözde kombinlerde koyu renk tasarımlarla ön planda. Özellikle iş dünyası için kruvaze tarzı ile boğazlı triko ve klasik kesim koyu tonlarda pantolon altına gelecek yüksek topuklu sivri burunlu ayakkabı uyumu oldukça hoş duracaktır.

Sadece koyu tonlar değil, en iddialı bayanlar için özellikle kırmızı kaban modelleri ile oluşturulacak kombinlerde oldukça zarif duracaktır. Kırmızı kaban içine tercih edilecek siyah tonlar sizlere kırmızı- siyah kombininin zerafetini tam anlamıyla yansıtacaktır.

Bu yılın en büyük trendi ise kaban altına tercih edilecek yandan fermuarlı yarım bot modelleridir. Kaban kombinlerinizi bu tarz botlarla tamamlamanızı tavsiye ederiz.

Pin It

İpekyol Kaban Modelleri 2016/2017

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir