İpekyol 2015 Elbise Modelleri

Uzun yıllardır bayan giyim sektörünün lider markaları arasında kabul edilem İpekyol, bu ünvanı fazlasıyla hak ettiğiniz ispatlar nitelikteki elbise modelleriyle sezona hızlı bir giriş yapıyor. Birbirinden şık elbiseler sayesinde bizlere geniş bir ürün çeşitliliği sunan marka önümüzdeki günlerin sokak modasına direk olarak etki etmeyi başaracak gibi görünüyor.

İpekyol 2015 elbise modelleri kalitenin, şıklığın ve zarafetin bir araya getirildiği ürünlerle dikkatleri çekiyor. Elbiselerde nakış detaylarını seven bayanlar için İpekyol’un nakış süslemeli beyaz ve ekru rengindeki modeller ilk seçenek olacaktır. Kısa elbise formundaki bu modeller son derece iddialı bir görünüme sahip ve katılacağınız etkinlik ya da organizasyonda en şık bayanlardan birisi olmanızı sağlayabilecektir diye düşünüyoruz. Bunun yanı sıra yaz mevsiminin de etkisiyle açık renkli sade elbiselerinde sıklıkla karşımıza çıktığı bir koleksiyona sahip olan İpekyol, beyaz, ekru, krem ve su yeşili gibi açık renkleri ürünlerinde başarı ile kullanmış diyebiliriz. Bu sözünü ettiğimiz modellerde genel itibariyle sıfır kol detayının bulunduğunu da unutmamakta fayda var.

İpekyol 2015 elbise modelleri V yaka detayı barındıran ürünleri sayesinde sizlere güzel alternatifler sunuyor. Özellikle lacivert renkli V yaka elbiseler ister gündelik yaşam ister iş hayatı isterseniz de gece davetlerinde kullanabileceğiniz bir nevi joker niteliğinde ürünler olarak adlandırılabilir. Bunların yanı sıra siyah renkli V yaka detayı bulunan sıfır kol elbiselerinde göz ardı edilmemesi gerektiğini söylemek istiyoruz. Kısacası bu sezon İpekyol elbise modasına damga vurmaya hazırlanıyor.

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Balo Elbise Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Balo Elbiseleri, Balo Elbiseleri ve Balo Kıyafetleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

İpekyol 2015 Elbise Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir