İnce Askılı Bluz Modelleri 2017

Yeni sezonda sıcak havalarla birlikte bayanlar serinlemek ve moda trendlerine yakın markaj uygulamak adına ince askılı kombinleri ile boy göstermekte. Bu sıcak havalarda bayanların gözdesi olan ince askılı bluz modelleri tercihlerinde 2017 yılında öne çıkan trendleri birlikte inceleyerek en şık kombin seçeneklerini sizlerle paylaşacağız.

Bayanlar İçin Hep Trend

İnce askılı bluz modelleri arasında öne çıkan trend tasarımlar:

  • Çiçek Desenler,
  • V Yaka Tasarımlar,
  • Aksesuar Tercihi,
  • Renk Uyumu

olarak özetlenebilir. Üstte paylaştığımız 2017 yılının en tarz kombin önerileri içerisinde büyük beden tercihinde bulunacak bayanlar için bu yıl için pastel tonlar ve desenler üzerinde önemli hatırlatmalarda bulunmuştuk.

Genç kızların sokak modasında çiçek desenler ve jeans modelleri ile oldukça popüler olduğu tarzları için gençlikte mutlaka giyinilmesi gereken tasarımlar arasında olduğunu söyleyebiliriz.

Siyah Beyaz Aşkı

Beyanların bluz kombinlerinde bu yılın en favori renk kombini ise siyah ve beyaz uyumu olarak karşımıza çıkmakta. Beyaz bluz altına gelecek siyah pantolon ve ince yüksek topuklu tercihler bir hayli şık duracaktır.

Açık renk tercihinden vazgeçmeyen bayanlar için bir diğer alternatifimiz ise 2017 yılı için buz mavisi şifon detaylı askılı bluz modelleri olmaktadır. Dar paça pantolon modelleri ile birlikte şifon detayların ayrı bir güzellikte olduğunu belirtmemizde yarar olacaktır.

Hepinize moda dolu günler dileriz…

Pin It

İnce Askılı Bluz Modelleri 2017

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir