İki Renkli Abiye Modelleri 2016

Mavi Beyaz Çok Zarif İki Renkli Abiye Modelleri 2016

Mavi Beyaz Çok Zarif İki Renkli

Bayanların hiç bir zaman vazgeçemediği iki renk tasarımlardan olan zarif için en uyumlu renkleri ve en trend kombin seçeneklerini sizlerle paylaşıyoruz. Bayanların özellikle iki renk tutkusunun somutlaştırılmış hali olan iki renk abiye modelleri için en uyumlu giyim ipuçları ile görselli anlatımımıza başlayalim.

İki renkli abiye modelleri 2016 genç kızların mezuniyetleri, söz günleri ve önemli organizasyonlarda seçtikleri tasarımlar olarak karşımıza çıkıyor. Üst renkler daha çok parlak işlemeli tasarımlarla öne çıkarken, tül ve ihtişamlı modeller çok güzel durmakta.

Canlı Renklerden Oluşan Tül Detaylı Abiye Elbise Modelleri 2016

Canlı Renklerden Oluşan Tül Detaylı Abiye Modelleri 2016

İki renkli abiye modelleri 2016, straplez ve göğüs dekoltesi ile oldukça iddialı. İki renkli olarak pembe-beyaz, mavi- siyah, mavi- beyaz ve canlı tonlar olarak oldukça şık duran iki renkli abiye modelleri 2016 için sırt çapraz bağlı dekolteler ve yüksek topuklar çok şık durmakta.

İşte sizler için derlediğimiz yeni trend tasarımlardan öne çıkanlar, işte bayanların en iddialı ve güzel İki renkli abiye modelleri 2016 tasarımlarında öne çıkan modeller:

 

Pin It

İki Renkli Abiye Modelleri 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir