Hippi Kız Kombin Modelleri

Yeni Hippi Kız Kombin Modelleri

Yeni Hippi Kız Kombin Modelleri

   1960'lı yıllarda ortaya çıkan bir tarz olarak “hippi” kısa sürede tüm dünyaya yayılmış ve büyük bir yankı uyandırmıştır. Toplumun onlara sormadan oluşturduğu düzene ve sisteme uymak yerine özgür bir biçimde yaşamayı temsil etmektedir. Savaş ve şiddete karşı olmaları özellikle Vietnam savaşı sürecinden yaptıkları protestolar ile kendilerini tüm dünyaya tanıtmıştır. Bunun yanı sıra görüntü itibariyle de genelden farklı bir tarza sahip olan hippilerin giyim ve kuşamı, günümüzde tekrardan popüler hale gelmektedir diyebiliriz. Birçok bayanın sokak modasında hippi kızları gibi giyindiğine şahit olabiliyoruz. Bizlerde giderek yaygınlaşan bu trendle ilgili olarak sizlere birkaç fikir vermek istiyoruz.

Hippi kız kombin modelleri çok ince ceketlerin ya da uzun hırkaların hakimiyetinde diyebiliriz. İncecik, kısa ve yoğun desenli bu ceketler sayesinde dikkat çekici bir görüntüye bürünmek mümkün olabilmektedir. Açık tonlarda tişört ya da bluzları kısa şortlarla kombinleyip üstüne de bu bahsettiğimiz ceketleri tercih ettiğinizde kavuşacağınız şık ve rahat görüntü sizlerinde çok hoşuna gidecektir. Bunun yanı sıra uzun hırkaları da göz ardı etmemeli ve uyumlu bir şekilde tişört ve şortlarla kombinlemeyi ihmal etmemelisiniz.

Hippi kız kombin modelleri arasında saçınıza da özen göstermeniz gerekiyor. İnce örgülü saçların hippi kültüründe çok tercih edildiğini unutmamalısınız. Bunun yanı sıra yuvarlak güneş gözlükleri de hippi kızı olma yolunda sizlere büyük bir kolaylık sağlayacaktır.

Pin It

Hippi Kız Kombin Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir