Hasır Şapka Modelleri

Zincir Detaylı Hasır Şapka Modelleri

Zincir Detaylı Hasır Modelleri

    Yaz mevsiminde özellikle de plajdayken çok kullandığımız hasır şapkalar artık şehir hayatının da önemli bir parçası haline geldi. Geçtiğimiz senenin yaz sezonunda sokak modasının önemli parçalarından birisi olan hasır şapkalar, bu yaz mevsiminde de aynı popülerliği sürdürecek gibi görünüyor.

    Hasır şapka modelleri sıcak havalarda vazgeçilmezlerimizden birisi haline gelecek olan şapkalar içinde en güzel ürünler olarak adlandırılabilir. Normalde şapka takmayı sevmeyen bir bayan olsanız dahi bu sezonki hasır şapkaları gördükten sonra kararınızın değişeceğiniz düşünüyoruz. Son dönemde üzerinde fiyonk detayları bulunan hasır şapkaların çok popüler hale gelmeye başladığından söz edebiliriz. Fiyonk detayı şapkaya farklı bir hava katıyor ve böylelikle sıradan bir ürün olmaktan çıkarak çok güzel bir aksesuar haline gelebiliyor hasır şapkanız.  Bunun yanı sıra üzerinde metal aksesuarlar, ince ve dekoratif zincir detayları barındıran şapkalarında güzel bir alternatif oluşturduğunu unutmamakta fayda var.

Hasır şapka modelleri dendiğinde aklınıza sadece açık kahve ya da açık sarı gibi renkler geliyorsa bu konuda büyük bir yanılgı yaşadığınızı söyleyebiliriz. Bu sene hasır şapkaların renk skalası bir hayli geniş. Özellikle pembenin bu alanda sokak modasında şimdiden kullanılmaya başladığını söyleyebiliyoruz. Bu noktada pembe hem kombinlerinize farklı bir hava katacak hem de sıradan bir görünüm elde edilmesinin önüne geçecektir. Son olarak farklı renklerin bir arada kullanıldığı rengarenk modellerinde olduğunu ve bunlarında tek tek incelenmesi gereken çok başarılı parçalar olduğunu söylemek gerekiyor.

Pin It

Hasır Şapka Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir