Güpür Kollu Abiye Modelleri 2015

En özel günler için gözlerin aradığı modeller tabi ki abiyelerdir. Özellikle işlemeli birde güpürlü abiyeler tercih edilirse bayanların zerafeti göz kamaştırıcı nitelikte olmakta. Güpür kollu özellikle farklı alternatifleri ile bayanlara seçim kolaylığı sunmakta. Çoğu dev markanın modelleri arasında sıkça yer verdiği güpür kollu abiye modelleri her bayan için asilliğin ve zerafetin daha rahat gösterilebilmesi demektir.

Güpür Kollu Abiye…

Güpür kollu abiye modelleri, özellikle siyah renkle birlikte asilliği ve zerafeti oldukça iyi bir şekilde yansıtmakta. En güzel gece organizasyonlarından, en mutlu günlerinize kadar bir çok yerde rahatlıkla seçim yapabileceğiniz güpür kollu abiye modelleri ince işlemeleri ve zerafeti ile oldukça dikkat çekmekte.

Neden Koyu Renk…

Güpür kollu abiye modelleri, koyu renk tercihi ile kilolu kısımlarınızı kamufle edebilirken, asilliğin en iddialı rengi olarakta karşımıza çıkmakta. Koyu renkler için ‘En mutlu günde siyah olur mu hiç' diye düşünenleri çok iyi biliyoruz. Zevfler tartışılmaz. Bunun için bu bayanlara özel bordo veya beyaz renkli güpür kollu modelleri bir denemelerini tavsiye ederiz.

İşte birbirinden güzel güpür kollu abiye modelleri ve kombinleri:

Pin It

Güpür Kollu Abiye Modelleri 2015

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir