Günlük Elbise Modelleri 2017

En Güzel Günlük Elbiseler 2017

En Güzel Günlük Elbiseler 2017

Günlük 2017 yılında sokak modasında oldukça şık bir duruş sergiliyor. Özellikle,

  • Çiçek desenler,
  • Çift yırtmaçlar,
  • Maksi boy ve tül detaylar,

gündelik giyimde bayanlar için 2017 yılında dikkat çekici tasarımlar arasında yer almakta.

2017 Yılının En Moda Günlük Kombinleri

Rahatlık ve Zerafet Günlük Tercih

Özellikle rahatına düşkün bayanların tercihini paylaştığımız tasarımlar arasıda bayanlar mutlaka zerafetlerini göz önünde bulundurmakta. Bayanların Midi boy tasarımları ile çiçek desenleri birleştirdiği modeller için mavi tonlar oldukça ağır basmaktadır.

Çiçek desenlere ayrı bir parantez açtık zira bu desenler genç kızlara sempatiklik, daha olgun bayanlara ise asalet katmakta. Sıcak renklerin ağır bastığı bahar mevsimlerinde, koyu renklerin asaleti öne çıkarmasında özellikle tercihi ve saks mavisi tonları ağır basmaktadır.

Maksi Boy Elbise Tercihi…

Günlük elbise modelleri 2017 yılı için maksi boy elbise model tercihleri için uzun boylu ve orta boylu bayanların açık tonlardan tercih ettiği ve özellikle etekleri pileli tasarımların çekiciliğini kullanmanızı tavsiye ederiz.

Kısa Bayanlar İlle Maksi Boy Derse,

Bunun yanında kısa boylu bayanların maksi boy giymesinin dejavantajını ise oldukça basık bir kombin olmakla birlikte boy kısalığınız tamamen itici bir ton alacaktır. eğer ille de maksi boy elbise tercihi derseniz daha düz elbise tasarımlarından yararlanmanızı tavsiye ederiz.

Pin It

Günlük Elbise Modelleri 2017

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir