GAP 2015 T-shirt Modelleri

Uzun yıllardır tüm dünyada en popüler renklerden birisi olan ve rahat Amerika kültürünü yansıtan GAP, ülkemizde de yaz sezonuna iddialı giriyor. Yaz mevsimini için tasarlanan t-shirt modelleriyle şimdiden bayanların takdirini kazanan GAP, ilerleyen günlerde daha da popüler olacak gibi görünüyor.

GAP 2015 t-shirt modelleri yaz mevsiminin olmazsa olmazları arasına girecek bir koleksiyondan oluşuyor. GAP gibi kaliteli bir markanın t-shirt konusunda da ne kadar başarılı işler çıkartabileceğiniz hepimiz biliyoruz. İlk olarak alıştığımız GAP deseni olan t-shirt ön kısmında kullanılan baskılı yazıya sahip olan modellerden söz etmekte fayda var. Şu sıralar sokak modasına da etki eden bu klasik modeli incelemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Bunun yanı sıra daha sade bir şeyler arıyor ve GAP yazısının t-shirt üzerinde göze çarpan şekilde kullanılmasını istemiyorsanız tek renkli modellere yönelmenizde fayda görüyoruz. Sade bir yapıya sahip olan buz mavisi ya da açık mavi renkli t-shirtleri çok seveceğinizden eminiz.

GAP 2015 t-shirt modelleri genel itibariyl V yaka detayıyla karşımıza çıkıyor. Bir nebze de olsa cüretkar bir görünüme sahip olan bu modeller kendine güvenen bayanlar için güzel bir seçenek olacaktır. Lacivert ya da koyu mavi renkler V yaka detaylı t-shirtler için en ideal seçenekler olarak göze çarpıyor. Bunların yanı sıra mint rengi ya da mercan rengi gibi daha sade renklerinde GAP t-shirt modelleri içinde sıklıkla kullanıldığını unutmamakta fayda var diyebiliriz.

Pin It

GAP 2015 T-shirt Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir