En Şık Işıltılı Abiye Modelleri

Çok Güzel Yırtmaç Detaylı Işıltılı Abiye Modelleri

Çok Güzel Yırtmaç Detaylı Işıltılı

En iddalı ve en şık abiyelerin başında ışıltılı abiye modelleri gelmektedir. Çok şık görüntüleri ile bayanların beğenerek tercih ettikleri ışıltılı abiyeler şık davetlerde çok fazla tercih edilmekte.

Işıltılı ve yırtmaç detaylı abiyeler daha fazla ilgi görmektedir. Özellikle siyah ve gümüş rengin birlikte kullanıldığı şık ışıltılı abiye modelleri özel davetlerde göz doldurmaya yeterli. Fiziğine güvenen bayanların tercihi dar kesim olan balık etekli olan askı detaylı ve göğüs dekolteli ışıltılı abiyeler ise çok alımlı durmaktadır. Bunun yanı sıra straplez olan ışıltılı ve ayrıca pullarla süslü abiyeler de genç bayanların tercih edecekleri şık abiyeler içindedir.

Işıltılı Abiyeler de Takı Tercihine Dikkat Edilmeli

Işıltılı abiyeler zaten çok fazla dikkat çektiğinden dolayı bu tarz abiyeleri kesinlikle çok parlak ve ışıltılı olan takılarla kullanmamanızı tavsiye ederiz. Başlı başına çok şık olan ışıltılı abiye modellerde çok fazla takı kullanımına gerek yoktur.

Işıltılı Abiyeler de Nasıl Takı Tercih Etmelisiniz

Işıltılı abiyeler çok fazla göz kamaştırmaktadır. Bu tarz abiyeler de parlak olmayan abiye ile kullanabileceğinizi şık bir bileklik veya parlak olmayan abiyenize uyumlu olacak sarkıntılı küpeler tercih edebilirsiniz.

Pin It

En Şık Işıltılı Abiye Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir