En Güzel Yaşmak Abiye Modelleri

 

En Tarz Yaşmak abiye modelleri

En Tarz Yaşmak abiye modelleri

Bayanların düğün, nişan, söz, bayram, seyran… kısacası en özel gözükmek istedikleri yerlerde tercih ettikleri abiye modelleri arasında Yaşmak abiye modelleri oldukça şık ve zarif modeller ile bayanların gözdesi haline gelmiş durumda. Birbirinden güzel Yaşmak abiye modellerini yeni sezonun en trend Yaşmak abiye renk ve tasarımlarını sizlerle paylaşıyoruz.

En güzel Yaşmak abiye modelleri tül detay süslemeleri ile bayanların ilk tercih ettiği markalar arasında yer almakta. Özellikle sırt ve göğüs bölgesi tül süslemeli Yaşmak abiye modelleri bir hayli şık durmakta. Renk olarak ön planda olanlar ise saks mavisi, bordo ve kırmızı tonlar. Özellikle taş işlemeli saks mavisi abiye modeli ile en özel davetlerin en şık bayanları arasında yer alabileceğinizi unutmayınız. Bütün gözlerin kendisinde olmasını isteyen iddialı bayanlar için ise fırfır etekli önü kısa arkası uzun abiye modellerine yönelmeleri konusunda tavsiyede bulunabiliriz.

En güzel Yaşmak abiye modelleri içinde midi etekli oldukça iddialı şık abiye modelleri yer almakta. Özellikle petrol yeşili ve petrol mavisi Yaşamk abiye modellerine bayanların tek kelime ile hayran kalacalarını düşünmekteyiz. İşte birbirinden hoş en güzel Yaşmak abiye modelleri:

Bir önceki yazımız olan Sherri Hill Abiye Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Pin It

En Güzel Yaşmak Abiye Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir