En Güzel Saç Modelleri 2016

En güzel saç modelleri 2016 için öne çıkan saç tasarımları ve pratik saç stili oluşturma ipuçlarına bu yazımızda bir göz atacağız. Özellikle yüz hatlarınıza en uygun saç stili seçmenin oldukça önemli olduğunu hatırlatarak yazımıza başlamak isteriz.

En güzel saç modelleri 2016 için yuvarlak yüzlü bayanlar için özellikle bu yılın en trend saç stillerinden olan gölgeli (ombre) saç tasarımları oldukça hoş durmakta. Özellikle saçları doğal dalgalı olan veya dalgalı saç stilini seven bayanlar için mutlaka bu tarz saç kesim tarzının hoş ve moda olduğunu söylemeliyiz. Özellikle ters gölgeli bir saç stili ile iddialı bir abiye tarzı bayanların çok şık bir kombin seçimi için yeterli olacaktır.

Üçgen veya düz yüz hatlarına sahip bayanlar için ise kısa ve düz  ve dalgasız modellerin tercihi çok trend olmuş durumda. Özellikle kızıl renk düşkünlüğü olanlar bu yıl en favori rengi seçtiklerinden emin olabilirler. İşte kuaförünüzden isteyebileceğiniz birbirinden şık saç kesim modelleri 2016 için öne çıkan saç tasarımlar:

Pin It

En Güzel Saç Modelleri 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir