En Güzel Patırtı Bluz Modelleri 2016

Yeni Sezon En Güzel Patırtı Bluz Modelleri 2016

Yeni Sezon En Güzel Modelleri 2016

En şık bayanların oldukça ilgi ile takip ettiği en trend moda tasarımları arasında bluz tasarımları çok ayrı bir yere sahiptir. Sokak modasında bayanların en sık başvurduğu kombinlerin en önemli unsurlarından olan bluz modelleri dantel işlemeleri ile çok iddialı olmanız gereken davetlerde de kurtarıcı olmakta. Peki bayanların ilgisini çeken Patırtı Giyim bluz modelleri 2016 tasarımları ile birlikte en zarif kombin seçenekleri için neler söylenebilir?

En Güzel Patırtı Bluz Modelleri 2016 öne çıkan ilk gözde tasarım olarak dantel işlemeleri ile oldukça sükse yaptı. Özellikle açık tonlarla olan bluz modelleri ister etek ister pantolon olsun kombinlendiğinde oldukça şık durmakta. Yeni Sezon En Güzel Patırtı Bluz Modelleri 2016’nın öne çıkan tül detayları ile deri detaylı tasarımları oldukça hoş durmakta. Özellikle lazer kesim Patırtı Giyim bluz modelleri ile en önem verdiğiniz gecelerde en şık bayanalar arasında yer alabilirsiniz.

En Güzel Patırtı Bluz Modelleri 2016 bordo ve mürdüm renginde pantolon ve üzerine gelecek siyah renkli bir Patırtı bluz modeli ile oldukça göz kamaştırıcı bir güzellikte durmakta. İşte birbirinden şık Yeni Sezon En Güzel Patırtı Bluz Modelleri 2016 için öne çıkan bazı tasarımlar:

 

Bir önceki yazımız olan 2016 Dantelli Bluz Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Dantelli Bluz, Güpürlü Bluz Modelleri ve Yeni Sezon Bluz Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

En Güzel Patırtı Bluz Modelleri 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir