En Güzel Patırtı Abiye Modelleri 2017

En Güzel Yeni Sezon PAtırtı Abiye Modelleri

En Güzel Yeni Sezon

Bayanlar zerafet ve şıklıkları için abiye tasarımlarını kombinlerinde sıkça kullanmakta. Oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olan abiye modelleri yeni sezonda biribirinden güzel tasarımları ile göz alıcı güzellikte. Bayanların asaletini yansıtabilecekleri en hoş tasarımlardan biri olan abiye modelleri denildiğinde akla gelen Patırtı Giyim de 2017 yılında öne çıkan en trend tasarımları ve bu tasarımlar hangi konseptlerde uygun duracağını sizlerle paylaşacağız.

Saks Mavisi Abiyede Yılın Rengi

Patırtı giyim abiye modelleri 2017 yılında en moda renk saks mavisi olamakta. Özellikle siyah işelemli tasarımları ile bayanların hayalindeki şıklığı onlara sunan bu ton 2017 yılının trend renkleri arasında yer almaktadır.

Bu noktada iddialı bu rengin bir başka iddialı renk ile kombinlenmemesine dikkat edilmesi gerektiğini belirtmeliyiz. Saks mavisi Patırtı abiye modelleri ile uyumlu olan en güzel renklerden birisi ise siyah ve pastel tonlardır.

Hangisi Tercih Edilmelidir?

Sizlerle paylaştığımız modelleri 2017 galerisinin içerisinde görsellere tıklandığında hangi modelin hengi tür ortamda, kimler için çok daha güzel bir tercih olacağını açıkladık.

Yazımızdanda anlaşılacağı üzere en çok öne çıkanlar ise:

  • Saks mavisi,
  • İşlemeler,
  • Tül detaylar,
  • Balık etekler.

Bayanların konseptlerinde yer verdiği bu detaylar 2017 yılında genç ve orta yaş bayanlarının gözdesi halindedir. Bunların doğru kombinleri içn iddialı bayanlara ise genel olarak stilleto ve uygun çanta kombinlerine dikkat etmesi gerektiğini söylemeliyiz.

Pin It

En Güzel Patırtı Abiye Modelleri 2017

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir