En Güzel Patırtı Abiye Modelleri 2017-2018

giyim kaliteli ürünleri uygun fiyatla müşterileri ile buluşturma sloganına uygun olarak yeni sezonda da birbirinden şık ürünleri moda severlerin beğenisine sunuyor. Bize de yüzlerce ürün arasında en beğendiklerimizin derlenerek sizlerle paylaşması kalıyor. Peki yeni sezonda görücüye çıkan en güzel renk ve tasarımlar hangileri ve ne tür konseptlerde ilgi çekecek? Hep birlikte göz atalım:

Özel Günlerin Vazgeçilmezleri…

Patırtı giyim abiye modelleri özel günlerin vazgeçilmezi. Özellikle aile arasında yapılacak nişan merasimleri için arkadaş olarak şık bir abiye tercihi sizleri oldukça güzel gösterecektir. Peki bugünün rengi ne derseniz kuşkusuz kırmızı ve sıcak tonların çekiciliğini hiç bir renk alamaz deriz. Görsellerin ve açıklamaların ardından yazımıza devam edeceğiz.

İşte en güzel modelleri görselleri:

Patırtı Abiyede Öne Çıkan Renk Saks Mavisi

Patırtı abiye modelleri içinde bu yıl öne çıkan favori renkler saks mavisi (gece mavisi) gece organizasyonlarının baş rolünde olmaya devam ediyor. Diğer göz alıcı tasarımlarda öne çıkan renkler ise:

  • Siyah,
  • Mor,
  • Kırmızı…

Birbirinden şık bu tasarımların birde doğru renk tercihi ile oldukça zarif duracağını sizlerde tahmin ediyorsunuzdur. Görsellerin içerisinde sizlerle paylaştığımız kombin ipuçları ile tercih edeceğiniz kıyafetin hengi tür konsepte uygun olduğuna daha rahat karar verebileceğinizi düşünmekteyiz.

Hepinize işte moda bu dolu günler dileriz, esen kalınız…

Pin It

En Güzel Patırtı Abiye Modelleri 2017-2018

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir