En Güzel Nakışlı Gömlek Modelleri 2017

Nakışlı Bayan Gömlek Modelleri 2017

Nakışlı Bayan Gömlek Modelleri 2017

Bayanların şıklık yarışında bu yılın trendi olan nakışlı tasarımlar bir hayli avatajlı. Hem kombin zenginliği hem de sezonun en trend tasarımı olması sebebi ile öncelikli genç kızlar olmak üzere bir çok farklı yaş grubuna hitap eden nakışlı tasarımlarda ilk göze çarpan ise çiçek nakışları olmakta.

Çiçek Nakışlı Gömlekler

Çiçek nakışlar hanımlar için her yılın modası. İster renkli cıvıl cıvıl sokak modası isterseniz ise iş toplantı yemekleri olsun, her ortamda rahatlıkla giyinebileceğiniz bu konsept sizleri oldukça şık gösterecektir. Aşağıdaki görselleri tıklayarak içeriğini ve en güzel konseptlerini okuyabilirsiniz.

İşte 2017 yılında öne çıkan en güzel nakışlı gömlek modelleri 2017 galerisi:

Sempatik Kuşlar İle Bir Harika Gömlekler

Nakışlı Bayan Gömlek Modelleri çiçek desenlerin dominantlığı ile her ne kadar etkilenmiş olsada sempatik hayvan nakışlarıda bir hayli kendisinden söz ettirmekte. Özellikle birbirinde güzel kuş nakışlı gömlek modellerinin renkli pantolon modelleri ile birlikte bir hayli iddialı olduğunu söyleyebiliriz. Bu noktada en önemli unsur ise ne tür konseptte tercih yapabileceğinizdir.

Önemli bir organizasyonda feminen bir görüntü için bu tasarımları zarif bir stiletto ile tamamlamanız, daha neşeli ve sokak modası tarzı için ise özellikle beyaz spor ayakkabı modelleri ile bu kombinlere nokta koymanızı tavsiye ederiz.

Özellikle beyaz ve saks mavisi uyumuna kırmızı çiçek işlemelerini entegre etmeniz ise sizlerin zerafetine son dokunuşları yapacaktır.

Bir önceki yazımız olan Şifon Gömlek Modelleri 2017 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Pin It

En Güzel Nakışlı Gömlek Modelleri 2017

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir