En Güzel Kısa Saç Modelleri 2017

2017 En güzel saç modelleri

2017 En güzel saç modelleri

Kısa Saç Ayrı Bir İmajdır

Bayanlar arasında saçlarına çok fazla zaman ayırmak istemeyen ve cool gözükmek isteyenler için kısa saç modelleri yaptırmak yeni trend. Kendi çizgisinde bir tasarıma kavuşmak isteyen bayanlar kuaförde bir stil oluşturmakta ve çok fazla bakım için zaman ayırmadan bu tarzı devam ettirmekte. Bu söylediklerimizden şöyle bir anlamda çıkartmayınız kesinlikle, kısa saç eşittir ilgilenmeden tarz sahibi olmak. Pek tabi ki kısa saçlarında bakımı düzenli olmalı bu noktada birbirinden güzel imaj sahibi bayanların örnek gösterilmesini sayısız çoğunlukta arttırabiliriz.

Kısa Saç Modelleri 2017

Kısa Saç Modelleri 2017

Kısa Saç 2017 Modası Sokakta Esmeye Başladı

Kısa saç modelleri ile birlikte yüzü yuvarlak hatlara sahip olan bayanlar daha keskin bir görsellik sunarken, yüzü daha sivri olanlar için ön tarafa doğru uzuyan saçlar sokak modasının en tarz isimleri arasında olmanızı sağlayacak. Bu bağlamda öne çıkan kısa saç modelleri ile hafif makyaj tasarımları oldukça uyumlu olacaktır. Açık renkli saç tasarımları ile birlikte kırmızı makyaj tonlarının öne çıktığını belirtmeliyiz.

Koyu saçlarla ise makyaj tonlarının pastel tonlardan tercihi oldukça şık duracaktır.

Kısa Saç Tasarımlarında Gölge Attırmak Yeni Trendler Arasında

Kısa saç modelleri arasında tek renk sevmeyenler için açık renklere koyu renk veya tam tersi gölge attırmak oldukça şık duracaktır. Zerafetinizi tamamlayacak bir tasarım olacak kısa saç modelleri için son hatırlatmamız ise ense hizasında olan küt saç tasarımlarının iş dünyasında en çok tercih edilen ve düz fönle sarı renk tercihi sizleri muhteşem gösterecektir.

Bir önceki yazımız olan Kırmızı Elbise Hangi Renk Ayakkabı İle Kombinlenir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Pin It

En Güzel Kısa Saç Modelleri 2017

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir