En Güzel Günlük Makyaj Nasıl Yapılmalıdır?

En Göz Alıcı Günlük Makyaj Yapımı

En Göz Alıcı Günlük Makyaj Yapımı

Her bayanın kendine özel bir makyaj tarzı vardır. Bazı bayanlar canlı renklerle makyaj yapmayı tercih ederken bazıları ise daha mat tonlarda makyaj yapmayı seçerler. Tabi ki en güzel günlük makyaj daha doğal renkler de olan makyajdır. Makyaj yaparken doğallıktan yana olmanızı öneririz. Her şey için nasıl ki doğallık diyoruz makyaj içinde en güzeli doğal olanıdır.

Makyaja başlamadan önce cildinizi temizleyin ;Makyaj yapımına başlamadan önce cildinize uygun bir cilt temizleme toniği ile cildinizi temizlemelisiniz. Kir ve yağdan arınmış cilde emin olun ki daha rahat makyaj yapılacaktır.

Nemlendirici sürmeyi kesinlikle ihmal etmeyiniz.Yaz ve ya kış olsun hiç fark etmez temizlediğiniz cildinizi nemlendirmeyi unutmayınız.

Fondöten sürülmesi önemlidir ;Günlük makyajınıza fondöten ile başlamalısınız. Fondöten rengini cildinize uygun seçmelisiniz.

Fondöten sonrası sıra göz farı uygulamanıza geldi ;Küçük gözlere sahip iseniz koyu renklerde far tercih edebilirsiniz. Göz farlarında da daha doğal renkler seçmenizde fayda var.

Günlük Makyajınızı Göz Kalemi , rimel ve ruj ile tamamlayabilirsiniz ; Size tavsiyemiz günlük makyajlarda her şeyi daha hafif kullanmaktır. Göz farınız dan sonra hafif bir göz kalemi sürümü inanın daha hoş olacaktır. Göz makyajınızı son alarak rimel ile tamamlayabilirsiniz.

Tabi ki günlük makyajınızı son olarak olmazsa olmaz allık ve ruj seçimi ile tamamlayabilirsiniz. Rujunuzu sürmeden önce dudaklarınıza nemlendirici sürmenizde fayda var.

Günlük Yapılan Makyajlar Nasıl Olmalıdır

Günlük Yapılan Makyajlar Nasıl Olmalıdır

Pin It

En Güzel Günlük Makyaj Nasıl Yapılmalıdır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir