En Güzel Büyük Beden Puantiyeli Elbise Modelleri

Yeşil Renkte Oldukça Güzel Büyük Beden Puantiyeli Elbise Modeli

Yeşil Renkte Oldukça Güzel Büyük Beden Modeli

Her bayan olduğundan daha ince yani daha düşük bedende gözükmek ister. Özellikle balık etli ve kilolu bayanlar için bu istek moda takibinde çok yerde yer tutar. Bu bağlamda kilolu bayanlar için koyu renkli modelleri üzerine gelecek açık renk puantiyeler çok zarif durmaktadır.

Küçül Puantiye Detayları

Kilolular için puantiyeli elbise tercihlerinde özellikle midi boy tasarımlar hep hareket kolaylılığı hem de günlük kıyafet modası vazgeçilmezleri arasındadır. Midi boy puantiyeli elbiselerle kışın, koyu renk muz çorap  yarım bot kombini sıcak havalarda ise ortapedik tabanlı topuksuz ayakkabılar oldukça şık durmaktadır.

Puantiye detaylar bizlere eskilerin modası olan vintage tasarımları çağrıştırıyor. Bu boyuttan bakılınca ilkbahar yaz modası için rengarenk tasarımlar kilo kamuflajı olmamasına rağmen oldukça sempatik durmaktadır. Özellikle saks mavisi üzerine beyaz puantiyeler (Ayrı bir parantezle küçük puantiyeler tercihinizin daha mantıklı bir tercih olduğunu hatırlatmak gereklidir.) pembe üzerine beyaz puantiyeler ve kırmızı üzerine beyaz puantiyeler oldukça şık durmaktadır.

Sizler için derlediğimiz ilham verici birbirinden şık kilolular için puantiyeli elbise modellerini şu şekilde paylaşabiliriz.

Pin It

En Güzel Büyük Beden Puantiyeli Elbise Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir